Úklidové práce Praha

Úklidové práce v Praze a okolí provádí naše firma skoro stejně tak dlouho, jako výškové práce – když se opravila, nebo vyčistila těžko přístupná místa ve výšce, bylo potřeba uklidit i ostatní plochy. Spokojení zákazníci se nás ptali, zda také čistíme podlahy, koberce, zda provádíme pravidelné úklidy. Vždy jsme si vážili a stále vážíme zájmu našich zákazníků, a proto jsme se vybavili kvalitní techniku i pro úklidové práce. Od té doby se již řadu let specializujeme zejména na úklid kanceláří, společných prostor domů, mytí oken a strojní čištění koberců i sedacích souprav.

Orientujeme se na menší až středně velké plochy, máme ale i bohaté zkušenosti s kompletním úklidem objektů, jako je Národní technické muzeum v Praze 7, nebo Státní památkový ústav pro střední Čechy v Praze 3, či Pražské konzervatoře v Praze 1 (Na Rejdišti i Pálffy paláce). Pro bytová družstva, SVJ, nebo správcovské firmy pak provádíme pravidelné úklidy společných prostor mnoha bytových domů. Úklidové práce provádíme též v rodinných domech a bytech.

Vzhledem k tomu, že disponujeme výškovými specialisty, není pro nás problém provádět také úklid a čištění obtížně přístupných ploch ve výškách, nebo malířské práce, aniž by náš zákazník riskoval nepříjemnosti spojené s úrazem pracovníka provádějícího úklid ve výšce, jako je např. odstranění prachu z osvětlovacích těles, nebo vysokého nábytku.

Ke všem zakázkám přistupujeme individuálně. Náš malý a stálý kolektiv prověřených, spolehlivých pracovníků je Vám k dispozici!

Fotogalerie: